Oferta

Warsztaty edukacyjne dla szkół.

Warsztaty edukacyjne z robotyki LEGO dla szkół

Warsztaty edukacyjne z robotyki LEGO dla szkół

Warsztaty edukacyjne z robotyki LEGO dla szkół

Warsztaty edukacyjne z robotyki LEGO dla szkół

Klasowe warsztaty edukacyjne

Celem warsztatów z robotyki dla szkół metodą RoboCAMP jest przekazanie dzieciom w wieku szkolnym wiedzy i umiejętności w zakresie podstawowych zasad działania robotów i urządzeń elektronicznych, technik oprogramowania oraz rozwiązania problemów projektowych. Każde zajęcia poprzedza wstęp teoretyczny, podczas którego z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej uczniowie biorą czynny udział w dyskusji dotyczącej tematu zajęć. Dzięki temu na warsztatach można zrealizować wiele tematów z podstawy programowej kilku przedmiotów szkolnych.

Czy jest na świecie dziecko, które nie lubi bawić się klockami LEGO?

Dzięki warsztatom z robotyki uczniowie nie zauważą nawet jak wiele naucza się podczas budowania i programowania robotów! U nas nawet małe dzieci zaczynają postrzegać nowoczesne technologie jako narzędzie do osiągania zamierzonych celów, a nie tylko jako zabawkę.

Wykorzystanie najnowocześniejszych zestawów klocków LEGO WeDo oraz LEGO Mindstorms EV3 pozwala na zrozumienie zawiłości budowy i oprogramowania robotów w sposób łatwy i przyjemny, dostosowany do wieku dzieci.
Zajęcia główny nacisk kładą na rozwój u dzieci umiejętności takich jak:

  • wyobraźnia wizualno-przestrzenna,
  • kreatywność,
  • praca zespołowa
  • umiejętność logicznego myślenia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 50 tematów, które pozwolą na przeprowadzenie jednostki lekcyjnej zawierającej tematykę z programów nauczania rożnych przedmiotów. Z doświadczenia wiemy, ze tematy zrealizowane w niekonwencjonalny sposób podczas warsztatów z robotyki LEGO są doskonale zapamiętane przez uczniów.

Odwiedziny u Nas to doskonały pretekst, aby:
  • zintegrować klasę,
  • pokazać, że nauka nie jest nudna,
  • rozwijać kreatywność u dzieci,
  • zaprezentować wybraną tematykę w innej niż w szkole formie,
  • skorzystać z nowoczesnych zestawów edukacyjnych LEGO
Koszt warsztatów dla grupy od 20 do 40 osób wynosi 30 zł/dziecko. Rezerwacja terminów: tel. 606 643 098 lub 606 230 932

Zajęcia RoboCAMP to nie jest mechanika kwantowa. Ale do takiej właśnie kariery mogą doprowadzić. Fascynujący świat nauki i technologii możne zainteresować dzieci już na całe życie.

Rezerwacja miejsc na zajęcia pozalekcyjne z robotyki LEGO

Jak zarezerwować warsztaty w Akademii robotyki LEGO?

Warsztaty edukacyjne dla szkół trwają 2,5 godziny. Odbywają się w Akademii robotyki LEGO od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-11.30 oraz 12.00-14.30.
Warsztaty wymagają wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu: 606 643 098.
UWAGA!!! Na terenie Akademii robotyki LEGO obowiązuje zmiana obuwia. Prosimy odwiedzające nas grupy o przybycie z butami na zmianę.