Oferta

Urodziny dla dzieci. Imprezy integracyjne.

Nauka programowania dla dzieci

Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci w Akademii robotyki LEGO to niezapomniane wrażenia dla młodych jubilatów i ich gości! Czas wypełniony jest konkursami i zabawami przeprowadzanymi przez doświadczone animatorki. Jednym z głónych punktów urodzin jest budowanie przez gości i jubilatów konstrukcji z klocków LEGO i programowanie ich. Wszystkie atrakcje zapewnią niezapomniane wspomnienia dla uczestników imprezy!

Robotyka LEGO zajęcia dla dzieci Radom

Akademia na wyłączność!

Impreza urodzinowa trwa 2,5 godziny. W trakcie imprezy Akademia robotyki LEGO jest wynajęt ana wyłączność dla gości zaproszonych przez organizatorów. W cenie urodzin jest przygotowany stół ze słodkimi przekąskami, napoje (soki, woda) oraz opieka animatorek. Rodzice mogą brać czynny udział w zabawie lub czekać na swoje pociechy w specjalnie przygotowanej części Akademii.

Scenariusz imprezy urodzinowej zawsze ustalamy w trakcie trwania imprezy i reagujemy na bieżące potrzeby uczestników. Dlatego każde urodziny u nas są inne! Czasem dzieci interesują się głównie budowlami z klocków, czasem wolą gry i zabawy przy muzyce, czasem chętnie przygotowują scenki teatralne. W zależności od wieku jubilata i gości proponujemy odpowiednie animacje, gry i zabawy, możliwość zabawy klockami LEGO budowanie i programowanie robotów LEGO.

warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO

warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO

warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO

warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO

Wspomnienie jednego z rodziców...

Najlepszą rekomendacją niech będzie wpis na forum internetowym jednej z mam:

Witam!
Chciałbym się podzielić moim doświadczeniem związanym z firmą robocamp, moje dziecko w zeszłym tygodniu obchodziło swoje 10 urodziny, jako, że właśnie do okrągłych rocznic przykładamy w rodzinie duże znaczenie postanowiłam, że te urodziny będą dla niego niezapomniane. Tylko, co tu wymyślić skoro moja pociecha miała już urodziny w McDonaldzie, w salonie zabaw, itp. Gdzie zauważyłam, że organizacja przyjęcia polega głównie nie podaniu poczęstunku (oczywiście wcześniej przeze mnie przyniesionego, jak było w przypadku salonu zabaw) i pomalowaniu twarzy dzieci, z czego nie wszyscy rodzice po przyjęciu byli zadowoleni, bo ile można tłumaczyć, że farbki użyte do malowania twarzy nie uczulają, dzieci nie robiły nic, czego by nie mogły robić w domu, tzn. same biegały jak opętane po salonie zabaw, w sumie nic innego nie mogły tam robić, bądź siedziały na krzesełkach w „ restauracji”, ograniczone do małego pomieszczenie przeznaczonego do organizacji „przyjęć” urodzinowych. Po długim namyśle i usilnych poszukiwaniach natrafiłam w szkole mojego dziecka na plakat reklamujący firmę zajmująca się łączeniem zabawy i nauki robocamp. Jaśkowi obiecałam przyjęcie niespodziankę, proszę sobie tylko wyobrazić zadowolenie mojego dziecka, gdy na jego przyjęciu pojawił się jak to sam określił „ najprawdziwszy robot”, którego wspólnie ze swoimi kolegami, pod czujnym okiem, bardzo cierpliwych, miłych i ciepłych opiekunów zbudowali z ulubionych klocków Lego, zerkając z zaciekawienie na to jak maluchy z wypiekanymi na twarzy, programują swojego „ nowego przyjaciela”, przy czym zachowywali się tak jakby zadane im przez opiekunów polecenie, w jaki sposób mają to uczynić, było najważniejszym i najbardziej odpowiedzialnym zadaniem w ich życiu, przypominało mi to trochę moich kolegów z pracy, (pracuję w firmie komputerowej), którzy z równym zapałem testują nowe oprogramowania. Nie ukrywam, że poczułam ogromną dumę i zadowolenie jak usłyszałam jak kolega mojego synka, opowiadał swojemu tacie o nowych umiejętnościach, jakich się nauczył i to, że było to najfajniejsze przejęcie urodzinowe, na jakim był. Dzięki temu, że natrafiłam na ofertę firmy robocamp teraz wiem, że nie tylko wybór organizacji przyjęcia urodzinowego Jaśka, był starzałem się w dziesiątkę, ale również nie muszę się zastanawiać na tym, co zrobię z synkiem w czasie ferii, ponieważ firma robocamp organizuje również półkolonie, na które już teraz mój syn wyraził chęć uczestnictwa, wspólnie z kolegami z przyjęcia. Pozdrawiam Mama Jaśka

Rezerwacja miejsc na zajęcia pozalekcyjne z robotyki LEGO

Jak zarezerwować urodziny dla dziecka?

Urodziny dla dzieci w Akademii robotyki LEGO organizujemy w piątki (godz. 17.00-19.30) oraz w soboty (godz. 11.00-13.30 lub 15.00-17.30). Koszt urodzin wynosi 150 zł za wynajęcie Akademii plus 35 zł/dziecko. Cena ta obejmuje: poczęstunek dla dzieci, wynajem Akademii na wyłączność na cały czas trwania urodzin, 2,5 h niezapomnianej zabawy, opiekę animatorek, zabawy ruchowo – taneczne, budowanie robotów z klocków Lego, zaproszenia papierowe dla gości. Na życzenie rodziców możemy dodatkowo przygotować stolik kawowy lub oddzielną salę dla dorosłych czekających na swoje pociechy.
W celu rezerwacji urodzin prosimy dzwonić po dnumer telefonu 606 643 098 lub 606 230 932.