Harmonogram

warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO

Semestr "Jesień 2022" w Akademii robotyki LEGO rozpoczynamy 19 września 2022. Nauka jest prowadzona na 8 różnych poziomach dostosowanych do wieku i stopnia zaawansowania dzieci. Zajęcia na każdym z poziomów składają się z 15 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut (robotyka) lub 60 minut (matematyka Matcraft). Żeby zapisać dziecko na zajęcia pozalekcyjne należy wypełnić formularz na stronie Rezerwacja on-line podając w uwagach wybrany termin zajęć. Poniżej prezentujemy opis poszczególnych poziomów nauczania oraz terminy zajęć.


warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO


Matematyka w grze Minecraft dla dzieci z klas 1-3
Matcraft to zajęcia pozalekcyjne z matemematyki realizowane przy użyciu popularnej i lubianej przez dzieci gry Minecraft. Uczestnik zajęć powtarza i przyswaja nową wiedzę z dziedzin matematyki i logiki, poprzez grę na specjalnie stworzonych poziomach. Każdy semestr zajęciowy składa się z 15 różnorodnych zajęć z narastającym poziomem trudności, dostosowanym do wieku uczestników. Co czwarte zajęcia odbywa się specjalna lekcja powtórkowa, pozwalająca się sprawdzić uczestnikom z robionych przez siebie postępów.

Do wyboru proponujemy jeden z terminów:

  Grupy początkujące
 • poniedziałek godz. 16.30
 • czwartek godz. 16.30
 • piątek godz. 16.30
  Kontynuacja
 • wtorek godz. 16.30
 • środa godz. 16.30
Zarezerwuj miejsce w grupie telefonicznie: 606 643 098 lub wypełnij formularz:
Rezerwacja on-line


Robotyka LEGO zajęcia dla dzieci Radom Robotyka LEGO zajęcia dla dzieci Radom Robotyka LEGO zajęcia dla dzieci Radom


Robotyka LEGO WeDo - dla dzieci w wieku 6-9 lat

Podczas zajęć z robotyki LEGO dla najmłodszych konstruktorów poruszamy tematy z wielu dziedzin nauki. Każde zajęcia to inny projekt i spora dawka wiedzy z zakresu życia zwierząt, astronomii, fizyki, mechaniki. Wszystko to przedstawione w zrozumiałej dla dzieci formie dostosowanej do ich wczesnoszkolnego wieku.
Uczestnicy kursów robotyki co tydzień poznają fascynujący świat natury, astronomii i kosmosu, oraz przełomowych wynalazków. Budują i programują komputerowo roboty inspirowane światem zwierząt, modele statków kosmicznych, pojazdów znanych z filmów Science Fiction a także nowoczesne maszyny, poznając przy tym zasady ich działania i odkrywając świat nauki i techniki. Podczas zajęć poznają też historię kilku przełomowych wynalazków w dziejach ludzkości, które zmieniły otaczający nas świat. Razem zastanowimy się co naukowcy osiągnęli w dziedzinie podboju kosmosu i jak światy filmu i nauki przenikają się i inspirują nawzajem. Wspólnie zbudujemy roboty-zwierząta, programowalne statki kosmiczne, dźwig, samolot, wóz strażacki i... wiele innych ciekawych modeli. Następnie zaprogramujemy je, aby jak najlepiej sprawdzały się w swoich rolach.
Ostatnim, ale bardzo ważnym punktem każdych zajęć jest prezentacja zbudowanych robotów rodzicom i opiekunom.

Dla najmłodszych konstruktorów przygotowaliśmy 3 poziomy kursów robotyki:

Grupy początkujące
 • poniedziałek godz. 16.00
 • środa godz. 16.00
Kontynuacja - drugi poziom
 • poniedziałek godz. 18.00
 • wtorek godz. 16.00
Kontynuacja - trzeci poziom
 • wtorek godz. 18.00
 • środa godz. 18.00
Zarezerwuj miejsce w grupie telefonicznie: 606 643 098 lub wypełnij formularz:
Rezerwacja on-line


warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO


warsztaty lego dla szkoły podstawowej z robotyki LEGO


Robotyka LEGO Mindstorms EV3 - dla dzieci w wieku 9-12 lat

CityCamp EV3 to niezwykły kurs dla młodych konstruktorów, którzy pasjonują się zaawansowaną technologią. Podczas tego semestru odkryjemy sekrety nowoczesnego przemysłu i poznamy roboty, bez których nasze życie byłoby dużo bardziej skomplikowane. W jego trakcie zgłębiamy tajniki najbardziej innowacyjnych rozwiązań technicznych i wspólnie zbudujemy roboty, które doskonale je obrazują. Wspólnie budujemy m. in. portowego żurawia, podnośnik czy auto.

W semestrze jesiennym zajęcia odbywać się będą według harmonogramu:

Grupa początkująca
 • poniedziałek godz. 18.00
Kontynuacja
 • wtorek godz. 18.00
 • środa godz. 18.00
Grupa zaawansowana
 • czwartek godz. 18.00
Zarezerwuj miejsce w grupie telefonicznie: 606 643 098 lub wypełnij formularz:
Rezerwacja on-line

Rezerwacja miejsc na zajęcia pozalekcyjne z robotyki LEGO

Jak zapisać się na zajęcia semestralne z robotyki LEGO?

Kursy semestralne z robotyki LEGO rozpoczynają się zawsze na przełomie września/paździenika oraz lutego/marca. Każdy z semestrów składa się z 15 zajęć, które odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut (robotyka) lub 60 minut (programowanie). Nauka jest prowadzona na 8 kolejnych poziomach dostosowanych do wieku dzieci. Żeby zapisać dziecko na zajęcia z robotyki należy wypełnić formularz na stronie Rezerwacja on-line.