Oferta

Sala zabaw LEGO

Warsztaty edukacyjne z robotyki LEGO dla szkół

Warsztaty edukacyjne z robotyki LEGO dla szkół

Sala Zabaw LEGO

Jesteśmy dobrze przygotowani do walki z nudą!

U nas od poniedziałku do czwartku można spędzić czas razem z przyjaciółmi i poczuć się jak konstruktor z wielka wyobraźnią. Czekaja na Was tysiące klocków LEGO, z których powstają najróżniejsze konstrukcje. Zapraszamy wszystkich w wieku od 3 do 103 lat!

Prowadząc w Radomiu zajęcia z robotyki LEGO wiemy, jak wielu fanów klocków chętnie spędzi wolne popołudnie budując konstrukcje z klocków. Jednak pojemność dziecięcych pokojów jest ograniczona i ciężko jest gromadzić w domu dziesiątki zestawów i tysiące klocków LEGO®. Dlatego z myślą o tym drobnym problemie stworzyliśmy miejsce, w którym nie istnieje takie stwierdzenie jak „brak wolnego miejsca na klocki”!

Rezerwacja miejsc na zajęcia pozalekcyjne z robotyki LEGO

Jak zarezerwować salę zabaw LEGO?

UWAGA!!! W czasie ferii zimowych sala zabaw dostępna jest jedynie dla grup zorganizowanych po wcześniejszej rezerwacji! Jest dostępna od poniedziałku do czwartku w godzinach 15.00-19.00. Koszt zabawt w sali zabaw wynosi 10 zł/godzinę.
UWAGA!!! Na terenie Akademii robotyki LEGO obowiązuje zmiana obuwia. Prosimy odwiedzające nas osoby o przybycie z butami na zmianę.